Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kevés a szabad tárhelyem?

Miért kevés a szabad tárhelyem?

Figyelt kérdés

A merevlemezen ok nélkül 8gb a szabad tárhelyem ! Mitől lehet ez telepítsem újra a gépet ?

(1tb-s merevlemez kb 500gb adat van rajta ezért nem értem hogy lett 8gb szabad helyem)



2018. jan. 9. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Windows backup fájlok tudnak irdatlan nagyok lenni, de 500 gigat nehezen magyaráz, én egy malwarebytest és egy Ccleanert (vagy bármilyen tune up programot) javaslok első körben
2018. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendszerfájlokat töröltem 3gb-val lett több ccleanert napi szinten használom semmi nem változott :) egyéb megoldás ?
2018. jan. 9. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

ccleaner


és ne az legyen már mindig az első megoldásod, hogy "jajj, belassult, telepítsük újra"


bár ahogy elnézem a fiatalok így vannak ezzel manapság mindenben, főleg telefonban.

2018. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz ! Nagyon sok dologgal probálkoztam semmi nem jötte be és csak csökken a hely ! Talán hülyeség lenne újra formázni a merevlemezt és újra telepíteni a windows ? hát nagy szakértő lehetsz ha szerinted ez nem megoldás :D ... de amugy ez csak b terv ja és annyira nem tartom magam fiatalnak de köszönöm :)
2018. jan. 9. 14:52
 5/8 A kérdező kommentje:

és kérlek a kérdésem és a további hozzászolásom figyelmesen olvasd el

1. nem be lassultam hanem rohamosan fogy a szabadtárhely

2. ccleaner semmit nem segített :)

2018. jan. 9. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Másold ki az összes adatot egy külső vinyora a biztonság kedvéért.

A Windows-al fölösleges foglalkozni, húzd újra az a biztos megoldás.

Ha nagyon biztosra akarsz menni akkor a kimasolt adatokon végezz el egy másik gépen viruskeresest.

2018. jan. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, második körben kérdezem akkor , hogy A lemez foglaltsági statisztikát is megnézted ccleanerrel? Ha igen mit mutat? ( azt hiszem ez a progi is tudja, de ha nem akkor tuneup pl)

Töredezettseg mentesítés mikor volt?

HDsentinel mit mutat a merevlemez állapotra?

2018. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Újra raktam hibának nincs nyoma ! ccleaner nem ért semmit minden létező dolgot ki probáltam vele a winyóm meg elég újszerű
2018. jan. 12. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!