Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik, hogy az avas miatt...

Létezik, hogy az avas miatt nincs kékhalálom?

Figyelt kérdés
A gépet úgy vettem át, hogy rajta volt alapból az avast, de soha nem használtam, nem utáltam, csak nem ismertem. Ezért a jó öreg AVG-t rátettem helyette, amit már évek óta használok, nah ez úgy volt, hogy kb. 4 napig használtam avastal, a drivereket feltettem, frissítettem a windowst, telepítettem pár játékot stb. (még nem volt meg az avg eszem ágába se volt,hogy valami torrenteset töltsek le (STEAM)).Mikor úgy éreztem már lekéne futtatni a karbantartását a vírusírtnónak, akkor telepítettem fel az avg és töröltem le az avastot. Az nap minden ok volt, kérte persze az újra indítást megtettem, másnap kapcsoltam be, mikor bekapcsolt rá egy 15 percre ,valami videót néztem éppen mikor kékhalál. Nem tudtam mire gondolni, újra indítottam szépen elindult semmi nem volt, de aztán megint vagy 20 perc használat után bejött a szeretett hiba üzenet. Szó szerint fél napjaim mentek rá, hogy utána néztem mindennek, hogy mi az isten lehetett ez. "ntoskrnl.exe" volt érte a felelős, erről kb. annyit tudtam, hogy a tagja a system-nek a memoryába, szóval ezt nem hiszem, hogy bántani akartam volna. Semmit nem tudtam tenni, mindent frissítettem, egy csomót próbálgattam, cd ről a visszaállítás nem sikert, leteszteltem a memóriát 3 különböző módon, a vinyót is leteszteltem :D stb. Mikor már egyre gyakrabban jött a blurscreen, már keztem beletörődni, hogy az újra telepítésen kívül semmi sem segíthet.Elgondolkodtam, sokan azt mondták erre a hibára, hogy futtassák le a vírusírtót és akkor eszembe jutott az avast, le is szedtem. Rá is ment, mint telepítés kész. Azóta már ez az 5. nap, hogy én állítottam le a gépet. Most ez véletlen egybeesés? Vagy mit csinálhatott az Avast? Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 10. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
az AVG nyírja a rendszert.
2018. jan. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges :/
2018. jan. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!