Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az új Call...

Mi a véleményetek az új Call of Duty WWII-ről? Megéri az árát? És megérné egy olyannak aki világ életében nem Call of Duty-zott?

Figyelt kérdés

#videójáték #Call of Duty: WWII #játák választás
2018. jan. 10. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg ha Call of Duty fanatikus vagy akkor neked egy lelki felüdülés lesz ez a játék a sok fos között én nagyon tudom ajánlani szerintem az árát megéri a új online game miatt
2018. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan mint az összes többi CoD, mész egy szépen megrajzolt egyirányú utcában és lősz mindenkire, aki német egyenruhát hord. Csak az ötórás kampányért hatvan dollár iszonyat drága, multiban meg vannak jobb játékok is.
2018. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak multiban játszom, de ennél jobban én sem tudnám összefoglalni:

[link]

Az emberek mindent elnéznek neki, csak mert WWII és nincs benne jetpack meg falon futás. Észre sem veszik, hogy mennyivel gyengébb, kevesebb, mint bármelyik előző rész. Semmiképpen nem ajánlom.

2018. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alighanem19 ***** válasza:

Nekem sem voltak a kedvenceim a sci-fi epizódok, de a WWII-nél még így is ezerszer jobbak.

Single kampány: nekem kb. 7 óra volt úgy, hogy mindent láttam, és sosem kezdeném újra. A szokásos CoD-csőjáték, tele QTE-gombnyomkodással és olyan részekkel, ahol az ellenfelek addig özönlenek megállíthatatlanul, amíg át nem lépsz egy láthatatlan vonalat, vagy azt nem teszed, amit a program elvár tőled.

A multi minden idők legrosszabbja, pont. Kevés és ócska pálya, hitvány fegyverek (főleg a karabélyok, shotgunok), rettenetes netkód és hit detection. 80 óra után letöröltem a francba, és visszatértem a Black Ops III-hoz meg az Infinite Warfare-hez.

2018. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor itt egy új kérdés ! Szerintetek Batlefield 1 vagy Call of Duty WWII-tőt érdemes megvenni ?
2018. jan. 12. 08:45
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Mindenképpen a BF1. Az sem tökéletes, de össze sem hasonlítható a WWII-vel.
2018. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!