Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop szürke kép. Volt már...

Laptop szürke kép. Volt már valakinek ilyen hibája?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tegnap óta, bizonyos időközönként teljesen szürke lesz a laptopom képernyője, és semmire se reagál, volt már valakinek hasonló ? Se billentyűzetre, se egérre, a bekapcsológombra se, arra se, hogy lehajtom, csak arra, hogy, ha hosszan nyomom a kikapcsoló gombot.


Én 3 dologra gyanakodtam.

Tegnap frissítettem a Windowst, az nVidia drivert és a BIOS-t is.


Először a BIOS-ra gondoltam, de ha az lenne a hibás, akkor valószínűleg más hiba is jelentkezne, vagy egyszerűen nem is működne a gép. Eddig akárhányszor frissítettem, nem volt ilyen.


Tekintve, erre az "Intel processzor hibára" talán a Windows frissítés okozhatta ?


Akinek volt már hasonló legyen szíves, ossza meg velem a tapasztalatait :D


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 11. 10:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Pár infó kimaradt:


A laptop: ASUS GL552VX

OP rendszer: Windows 10 Home 64 bit


Nagyobb gyakorisággal YouTube nézegetése közben jelentkezik a hiba.


Találtam egy hasonló hibával (sőt ugyan ilyen hibával) küszködő embert, egy másik oldalon nyitott erről témát, de oda nem jött válasz. (Ez már több éve volt, szóval az Inteles dologhoz lehet nincs köze, de a ráérkező Windows frissítéshez lehet.)

2018. jan. 11. 10:25
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom drivert torolni mar nem tudsz ? akkor mi a fenenek frissitgeted?
2018. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem írogattam le, hogy már miket csináltam meg, nem is ez volt a kérdés, de ettől az oldaltól nem is vártam mást, itt divat olyanra válaszolni, ami nem is szerepel a kérdésben. Olyan emberek véleményét várom, akiknek már előfordult ilyen / illetve valamennyit értenek is a gépekhez.
2018. jan. 11. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!