Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows betöltés közben miért...

Windows betöltés közben miért fagy le?

Figyelt kérdés

ASUS K70AB laptopomba vettem egy Kingston 120GB SSD-t.

Rátelepítettem a Windows 10 64-bites oprendszert, előtte Win 7 volt a gépen HDD-n.

MINDEN Indítás után a Windows logó alatt a rendszer betöltést jelző kör megakad, nem megy tovább. Ez minden esetben így van, hogy ha bekapcsoló gombot nyomva tartva leállítom a laptopot és utána indítom el akkor betölt a rendszer és tudom használni a gépet.

Specifikáció:

AMD Athlon(tm) X2 Dual-Core QL-64 2.1GHz

4GB RAM

ATI Mobility Radeon HD 4570 Series 512MB


Mi lehet a baj?



2018. jan. 16. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen hibám nekem is volt, van. Lenovo g50. Általában akkor csinál ilyet ha rosszul kapcsolom ki a gépet. Például lecsukom. De újraraktam és utána jó volt.
2018. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gyártó oldaláról tölts le illesztőprogramot a lapkakészlethez (chipset-hez), és az ACPI illesztőket is. Ezek rém egyszerű megtalálni, csak figyelj és meglesznek.
2018. jan. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Energiagazdálkodásnál a "Gyors rendszerindítás"-t ki kellett kapcsolnom, így sikerült megoldani a problémát!

Gyorsan boot-ol a gép még így is!

2018. nov. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!