Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Képszerkesztő program, amivel...

Képszerkesztő program, amivel egyszerűen tudok darabolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy posztert, kb. A3as de akár lehet nagyobb méretben. Az a problémám, hogy csak A4es méretben tudok nyomtatni, így több darabban kellene kinyomtatnom, mivel tudnám ezt egyszerűen megoldani? Valamilyen program, vagy valami egyszerű módszert tudna mondani valaki? Köszi előre is!

2018. jan. 16. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáld ezzel: [link]
2018. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Több darabból nem lesz nagy öröm szerintem.

Inkább keress egy képkidolgozással foglalkozó boltot, ahol tablót is csinálnak.


[link] pl

2018. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shaddark ***** válasza:
Szerintem ezt a nyomtató szoftverével is simán meg lehet oldani, "egy oldal több lapra" funkcióval...
2018. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
100%

A PhotoScape is tudja (Daraboló funkció):

[link]

2018. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj 10ezer ft egy ekkora kép, utána néztem mert hát megis csak egyszerűbb lenne, viszont mivel olyan helyen dolgozom szinte ingyen lesz az egész.
2018. jan. 17. 19:18
 6/7 tabaki ***** válasza:

Ha mutatok még egyet, akkor már a megoldásokat is tudomásul veszed?

[link]

2018. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már jeleztem zöldel, a hasznos válaszokat...
2018. jan. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!