Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig tart messengernél az...

Szaje kérdése:

Meddig tart messengernél az ideiglenesen? ""Ideiglenesen le vagy tiltva. Úgy tűnik, hogy ezt a funkciót a megengedettnél intenzívebben használtad. A használatáról ideiglenesen le vagy tiltva. ""

Figyelt kérdés

Sziasztok!

"Átköltöztem" egy másik telefonba és amikor vissza akartam regisztrálni a messengerbe telefonszámmal (nincs facebookom), akkor egy ablakban a fenti üzenet fogadott.

Vagyok ideges...

Segítsetek kérlek!


Köszönöm szépen



#Messenger #ideiglenes letiltás
2018. jan. 16. 21:30
 1/5 anonim válasza:
Szia megtudod mondani végül mennyi ideig tartott? Nálam is totál ugyanez van, és két napja nem engedi, hogy regisztráljak.
2018. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem valószínűleg az zavart be, hogy átmenetileg egy iPhone-t kezdtem el használni.

Amióta újra androidos telefont használok, azóta semmi gond.

(Addig nem engedett új profilt se csinálni és nem is találta meg az addig használtat, de ahogy visszatértem androidosra, azonnal előjött a régi saját profilom.)

Tudom, hogy ez nem valami nagy segítség, de az a helyzet, hogy nálam így állt helyre.

2018. jún. 30. 08:44
 3/5 anonim válasza:

Koszonom a valaszt :)

Velem az tortent hogy ranyomtam a kod kuldesere es nem jott az uzenet a kodrol (es jo telefonszamot irtam be, ellenoriztem is), ezert ranyomtam sokszor, es amikor ujra ra akartam nyomni akkor pedig kiirta ezt a letiltos kodot :(

Es miutan letiltott megjott az a sok kod uzenetben, de mar nem emgedi, hogy beirjam... :(

De koszonom a segitsegedet :)

2018. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Ugyanez a problémám, új telefonom lett, és nem küld kódot, hanem azt írja ki, hogy számomra ez a művelet ideiglenesen le van tiltva. Tudja valaki esetleg, hogy mennyi az az ideiglenes idő?


Köszönöm!

2018. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 4 nap volt. Ne probalgasd addig sokat, max napi 1x es akkor par nap mulva jo lesz :)
2018. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!