Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
rolieni nevű felhasználó kérdése:

Alaplap neve:MSI MS-9661 CPU típusa:QuadCore AMD Opteron 2352,2100 MHz?

sziasztok segítségeteket kérném!Van egy szerver gépem amit otthoni használatra használok win 10 el.

most raktam bele 8 giga ramot everest kiírja ,de win 10 nem csak 8 gb ot ír 16gb helyett miért?még egy kérdés 2 cpu van benne de csak cpu0 írja a táp alatt 4 csatit rá raktam egy 8 csatisra és azt bedugtam ,de a monitor nem kapcsol fel gép megy,hogy lehet beállítani? előre is köszönöm a segítségeteket!???

Keress kérdéseket hasonló témákban: RAM, CPU, szervergép

jan. 16. 22:08  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Heló ezt a processzort jónak lehet ítélni? CPU típusa QuadCore Intel Xeon X5450,3000 MHz (9 x 333)
Ahoj A mostani pc-m elavult már, nem visz bizonyos játékokat amikkel szeretnék játszani, és túl gyorsnak sem mondható, így szeretnék 1 újabbat összerakni, azonban én nem értek...
Intel Core i5-4440S QuadCore (4 x 2.8GHz / 3.3GHz), ASUS H81M-K alaplap, AMD Radeon R7 360 2GB GDDR5 + Intel HD Graphics 4600,8GB RAM,1TB HDD, DVD RW, Evolveo K4 ház,500W Tápegység ?
Szerintetek melyik a jobb? Intel Pntinum quad core N3530 Intel HD Graphics 4Gb ram DDR3 500Gb hdd vagy -Amd fx quadcore 3800mhz (4x3,8ghz) -4gb ra 1600 mhz ddr3 -1 tera hdd...
Kb hány fps-sel futna ezen a laptopon a World of Tanks full grafikán? Lenovo y70-70 Paraméterek: - Intel Core i7-4710QH QuadCore CPU (4x 2,5 / 3,5 GHz Turbo,6MB cache) - 12GB...
Telefon vásárlás előtt állok és a két készülék abban különbözik egymástól, hogy az egyik 1,7 a másik pedig 1,4 Ghz-es de mindkettő quadcore. Mennyire fontos a Ghz?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!