Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nem tudok hozzáférni ahhoz...

Ha nem tudok hozzáférni ahhoz az e-mail címhez amivel regisztáltam Steam-re, és mikor be akarok jelentkezni egy böngészőből, kódot kér, hogy tudnám beállítani azt hogy ne kérjen ha a Steam asztali alkalmazáson be vagyok jelentkezve a Steam fiókomba?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

"hogy tudnám beállítani azt hogy ne kérjen ha a Steam asztali alkalmazáson be vagyok jelentkezve a Steam fiókomba?"


Ezt fogalmazd újra, mert így csak te érted.

2018. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gépemen a Steam asztali alkalmazáson be vagyok jelentkezve. Máshol nem. Mikor böngészőből akarok bejelentkezni, akkor kódot kér (amit arra az e-mail címre küld amihez már nem tudok hozzá férni). Az asztali alkalmazásban be tudnám valahogy azt állítani, hogy mikor bejelentkerek egy böngészőből ne kérje azt a kódot? Az e-mai beállításokat néztem eleget, de nem kaptam ilyen opciót.(ami azért nem csoda, mert eddig csak egyszer használtam a Steam-et...)
2018. jan. 18. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetséges. Habár inkább vedd fel a kapcsolatot a steam supporttal, mert elég veszélyes bármire is használni. Idővel valaki újraregisztrálja/feltöri az email címet, majd átállítja jelszót és nézhetsz keresztbe meg hosszába is.


[link]

2018. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!