Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lesz még valaha ilyen?

Lesz még valaha ilyen?

Figyelt kérdés
Volt még anno egy Empire-tekkit szerver vagy valami ilyesmi. Van rá esély hogy legyen olyan még valaha?

2018. jan. 19. 11:18
 1/3 SIDLER22 ***** válasza:

Nem igazán. Az embereket (pontosabban klenceket) nem érdeklik a modpackek. És nem azért mert nem bírná a gépük (maga a játék minimum 1 giga RAM-ot igényel ami a mai 4-8 gigás számítógépeknél már simán elfér.), sokkal inkább azért mert mindenki az alappal játszik. Ez amolyan divat. Olyasmi mint az okostelefonok. Ott vannak például a Oneplus telefonok amik az árukhoz képest hatalmas teljesítménnyel rendelkeznek és sokáig használhatóak lesznek. Vagy a Xiaomi telefonok amik infrától kezdve minden fícsörrel kapható és ha jól tudom a közösség által ajánlott szoftvereket is írtak rá (ami azért nagyban növeli a felhasználói élményt). De a kis kilenc éves gyereknek Samsung meg iPhone kell mert a haverjaitól azt hallotta, hogy "márkás" meg "menő".

Kicsit eltértem a témától a végére, de azért remélem tudtam rendes választ adni :D


Tanács:

Ha akarsz tekkites szervert kezdjél bele magad mert úgyse fog senki csinálni. Nem "menő"!

2018. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már értem , köszönöm a választ.
2018. jan. 29. 14:57
 3/3 A kérdező kommentje:
(Ezzel tökéletesen tudtál segíteni)
2018. jan. 29. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!