Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem Sztereó hangzású a...

Miért nem Sztereó hangzású a Sztereó fülesem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nem rég vettem észre hogy valamiért a fejhallgatóm nem ad sztereó hangzást... Van a windows-on egy ilyen kis teszt amit hangot ad a jobb és a bal oldali hangszóróba a fejhallgatón.... és erre nekem mind2-ből szól... és ha csak nagyon durván koncentrálok, akkor talán észre veszzem hogy most bal van jobból szól jobban a hang... hogy tudnám ezt vissza állítani hogy újra rendes legyen és ne mind2-ből halljam a hangot amikor csak 1ből szól?

2018. jan. 19. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

akkor szokott ilyesmit csinálni ha nincs bedugva rendesen... esetleg picit forgasd-mozgasd meg a jack-et


persze lehet más hiba is

2018. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oh, köszi hogy mondtad, nekem volt egy kis külső hangkártyám a gépbe dugva.. abba volt bedugva... most hogy át raktam simán csak jack-be és nem usb-sen... most jól hallom újra! :D Köszönöm :DD
2018. jan. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!