Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Sérült mini sd kártyátról...

SOS! Sérült mini sd kártyátról hogyan lehet az adatokat leszedni?

Figyelt kérdés
A telefonom egyik pillanatról a másikra kiírta, hogy sérült az sd kártya. Nem enged semmit csinálni vele, gépen is próbáltam már. Nagyon fontos lenne, mert rengeteg kép, adat van rajta.Valaki tudna nekem segíteni? Teljesen kétségbe vagyok esve. Valahogy még le tudnám szedni az adatokat vagy ne is reménykedjek benne? :(

2018. jan. 19. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálkozhatsz még adatmentő programokkal, pl. [link] hátha segít. De igazi esélyt csak egy adatmentő cég tud adni, azok meg méregdrágák.
2018. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Murphy megmondta: biztonsági mentést nem lehet elégszer csinálni :D
2018. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 Igen. És a mentést nem a baj bekövetkezte után kell(ene) megcsinálni.


Recuva, GetDataback. Próbálkozni lehet...

2018. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sérült, olvashatatlan kártyáról Recuvával meg egyéb szoftverekkel semmire sem mész.

Adatmentő cég, horrorisztikus áron.

2018. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még tehet egy próbát, mert egy telefon nem látja még a kártyaolvasó segíthet.
2018. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én SD kártyámat a WIN10 sérültnek látta és nem tudta befejezni a formázást. Nem tudtam használni. A Minitool Partiton meg simán formázta és azóta is működik...
2018. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sikerult mindent visszahozni :)

Koszonom szepen a segítséget!

2018. jan. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!