Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ncore-on egy felhasználóval...

Ncore-on egy felhasználóval két különböző számítógépről lehet letölteni filmeket?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogyha ugyanazzal a felhasználóval én is és barátnőm is töltünk le filmeket akkor az okozna-e gondot és kiütközne-e, vagy működne? Még nem próbáltuk és nem is akarjuk kipróbálni ha esetleg nem működne így a dolog, de elméletben felmerült már mert egyszerűen lehetetlen szerezni meghívót neki én pedig mezei felhasználóként nem tudok küldeni. Az online filmezésnél a mérhetetlen reklám és vírus pedig már elviselhetetlen.

2018. jan. 20. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez tiltott dolog, szabályellenes.
2018. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam. :/ Ez az egész olyan elkeserítő hogy ennyire megnehezítik az ember dolgát, ha valakinek nincs prémiumos vagy nagy torrentes haverja hozzá se lehet jutni a meghívóhoz és szívhat az online filmekkel.
2018. jan. 20. 12:23
 3/8 anonim válasza:
100%

Én rendszeresen töltök le a laptopra meg a telefonomra is.

Kutya nem szólt még érte.

Ha szólnak is, szerintem lehet velük bótolni.

2018. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem arra vonatkozott a kérdés hogy én tölthetek-e le számítógépen is meg telefonon is, hanem hogy ő adott időben tölthet-e le párhuzamosan másik gépről.

De egyébként így végiggondolva teljesen logikus hogy kiütné magát és hogy szabálysértés, nem is akarom kockáztatni csak már nem látok láttam több alternatívát, így viszont nem erőltetem.

2018. jan. 20. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Beléphetek és tölthetek egyszerre több gépről?


Igen. A tracker felhasználókhoz rendeli hozzá a torrentet, nem pedig IP címhez. Ha szeretnél több gépről letölteni, nem kell mást tenned, mint a többi gépről is bejelenkezni az oldalra, leszedni a torrentet, és elindítani a letöltést."


Csak el kell olvasni az oldal Wiki-jét.


Meghívóhoz: miért lenne lehetetlen szerezni?

Vagy 15000 pontért váltasz Prémium tagságot, vagy kemény 1064 Ft-ért megveszed azt egy SMS-sel, 3 hétre. Máris korlátlan számú meghívót küldhetsz, darabonként 50 pontért.

2018. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocs, igazad van, benéztem.
2018. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 gépre jönnek a filmek ugyanazzal a belépéssel. Nem gond.
2018. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak egyszerre nem szabad letölteni, de ha nem egyszerre, pl te 13:00 ő meg 14:00 az működik. Báttyámmal is így csináljuk, és 15 km-re lakunk
2018. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!