Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok alkalmazásokat...

LostSilverBook kérdése:

Hogyan tudok alkalmazásokat telepíteni az SD kártyára a Play Áruházból? (Huawei P9 Lite)

Figyelt kérdés

Android verziója: 7.0 (Eredetileg 6.0-ás volt, de már gyári visszaállítással is erre állítja vissza magát a telefon...)


Tárhely információk:

Belső tárhely alapból: 16 GB

Bővíthető: MicroSD 128 GB tárhely (Milyen király is lenne...)


Az alábbi beállítást eszközöltem:

Beállítások-> Memória és tárhely-> Tárhely beállításai-> alapértelmezett tárhely: "SD-kártya"-ra lett átállítva.


Mégis:

Belső tárhely: 16 GB, ebből szabad: 7 GB

SD kártya tárhely: 117 GB, ebből szabad 117 GB


Ha a Play Áruházból telepítek alkalmazást, az mégis a belső tárhelyre megy.


SD kártyát formázgattam, hátha segít... Jelenleg exFAT formátumú. (NTFS formátummal sem mennek rá az alkalmazások...)



2018. jan. 20. 13:31
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Egy sem ez a kiköpött linuxos fájlrendszer.

Próbáld meg inkább a telefonnal formázni a kártyát.

2018. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is beállísokban állítsd be, hogy oda lehessen telepíteni.
2018. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A beállításokon már túl vagyunk. :) Természetesen oda állítottam, de nem menti oda egyiket sem és áthelyezni sem lehet. Minél okosabbak ezek a készülékek, annál idiótábbak is... Már rootolni sem lehet olyan könnyen, mint régen. Csak fejlesztünk, fejlesztünk és rohanunk előre, aki meg nem tud lépést tartani... Prrr......
2018. febr. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!