Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a hibaüzenet...

Mit jelent ez a hibaüzenet bekapcsoláskor?

Figyelt kérdés

Ma be akartam kapcsolni a gépet, előtte öcsém ült itt, vendég felhasználói szinten.Lehet ő állított el nekem valamit?

A hibaüzenet:


A rendszerleíró adatbázis által kezdeményezett I/0 művelet végérvényesen meghiúsult.A rendszerleíró adatbázis nem tudta beolvasni, kiírni, vagy kitisztítani az adatbázis rendszer részének leképezését tartalmazó egyik fájlt.


Utána pedig a következő:


A windows nem találja a helyi profilt ezért egy ideiglenes profillal jelentkezteti be önt.


XP van a gépen.Az ő vendégprofilja működik!

Előre köszönöm a segítséget!


2010. jún. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

tedd újra a wint.


leggyorsabb megoldás.


és ne használj legközelebb vendég fiókot!

2010. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért ne használjak vendégfiókot? Akkor lehet hogy ő állított el valamit?
2010. jún. 6. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne használjon vendégfiókot? Az talán jobb, ha mindenki a családban Admin fiókkal garázdálkodik a gépen?


Valószínűleg elszállt valami rendszerfájl, de ez az öcsédtől független, hiszen korlátozott fiókja van. A Winnel előfordul. Muszáj újra tenni, de nem ő tehet róla.

2010. jún. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Közben az eseménynaplót nézegetve azt vettem észre, hogy a merevlemezzel valami probléma lehet.Ez van a naplóban:

Hibás blokk az eszközön(\Device\Harddisk0\D)

Ez gondolom nem sok jót jelent.Mit kéne tennem?

2010. jún. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!