Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen felnőtkorra számíthatok?

Milyen felnőtkorra számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok most 15 évesen egy kis aggodalom fogott el ,hogy milyen felnőtt korra is számíthatok (mármint minimálbér vagy valami elfogadható) most 9. osztályba járok (ebben a féléven kitünő voltam) egy informatikai szakgimnáziumban emellett már 3 éve programozok c# és c++ban készítettem különböző (adatbázissal dolgozó,web browser stb..) alkalmazásokat és játékot is fejlesztettem Unreal Engine 4-ben. Az elkövetzekő évekre az a tervem ,hogy egyetemet megpróbálom de ha az nem sikerül akkor az iskolánkban (ilyen felsőfokó technikus szoftverfejlesztőlént) tanulok tovább és azután ki szeretnék utazni sévdországba a családomhoz ,hogy ott dolgozzak és éljek (az angol szintem olyan b2 és c1 között van). Szerintetek milyen jövőre számíthatok.


Válaszokat előre is köszönöm!



2018. jan. 20. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Elég fényesre, ha ráfekszel a programozásra és az angolra. Hatalmas hiány van programozóból mindenhol, Svédországban pedig jobban meg is fizetik.
2018. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
66%

Nagyon sivár, kutya világod lesz. A küszöböt fogod rágni. Akár csak egy kelet-magyarossági szalagmunkás orbanisztánban.


Most komolyan, ez milyen kérdés már? Jósnak hiszel minket? Vagy csak fel akarsz vágni?


A tudás jó, de nem minden. Szerencse és talpraesettség is kell a mai világhoz. Ismerek nyolc általánossal, friss milliomosokat, jól menő vállalkozókat, és ismerek 2 diplomával is lelecsúszott link alakokat.


Ha így folytatod, nagyon jó úton haladsz egy uncsi svéd középosztálybeli élethesz, akit 50 évesen fullra tönkretesz majd az ülőmunka és a stresz.

2018. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!