Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem marad alvó állapotba...

EZEZ kérdése:

Mért nem marad alvó állapotba a gép?

Figyelt kérdés
amig a régi billentyüzetem volt azon volt egy gomb amivel alvó állapotba raktam a gépet, és úgy maradt, azonban kb amióta új billentyüzet van (ezen nincs olyan gomb) azóta mikor start menün keresztül raknám alvó üzemmódba a gép ugye elcsendesül, és azonnal ismét elindul.. miért lehet ez? köze lehet az új billentyüzetnek hozzá? valami gomb esetleg benyomódik vagy valami ilyesmi? .. windows 10
2018. jan. 26. 17:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
bios-t megnéztem ott alapból kivolt kapcsolva a WOL mást nem találtam.. olvasgattam és valami intel ME-t is emlegettek oda ctrl+p-vel lehet belépni de bejelentkezés kell azt meg nem tudom.. most frissitem a windowst 25% felraktam előtte drivereket hátha lesz valami de nem hiszem..
2018. jan. 27. 14:58
 12/12 A kérdező kommentje:
nem segitett a frissités :/ nemtudom mit csinálhatnék. esetleg win 7-en kipróbálni hogy azon jó-e . de most telepitettem fel újra a 10-et és egész napom rá ment.. esetleg ha virtuális gépet telepitenék az megegyezne azzal mintha telepotenék renesen egy win7-t?
2018. jan. 27. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!