Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor indul a gépem miért...

Amikor indul a gépem miért dobja ki, hogy válasszak windows 10 és 7 között? Hogyan vehetném ezt ki? Valamint azt is, hogy amikor indul, ne boostolja fel a coolereket (csinál egy nagy zúgást), mert idegesít már?

Figyelt kérdés

#Windows 10 #zúg a gép inditáskor
2018. jan. 27. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyik rendszert nem használod, azt töröld. Az utóbbira nincs megoldás.
2018. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AntZ ***** válasza:

Futtatásba írd be (win gomb+R):

msconfig

A rendszer indítás fülön tudod törölni a nem kívánt rendszert.

A ventilátorok felpörgéséért az alaplap a felelős, azt a bios-ban tudod beállítani.

2018. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont most találtam meg a megoldást az msconfigon keresztűl és gondoltam fellépek szólni, ha valaki keresi a megoldást akkor segíthessen (de megelőztél), igen az msconfig-ot beirva a startmenuben a fulek alapjan már meglehet talalni s törölni (esetemben a 7es windowsot). Kedves utolsó válaszoló köszi a helpet :D!
2018. febr. 6. 12:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval a másik probléma ugye az volt, hogy amikor indítottam akkor nagyon felpörögtek a hűtők. A megoldás az, hogy belépsz a bios menübe (esetemben f12,de lehet neked más) és ott van egy olyan fül, hogy configuration és azon belül valami cooler/fan and monitoring. Na ezen belül ugye vagy bárhol lényegében megtaláltad a "fan" beállításokat KIKELL KAPCSOLNI A: Automatic fan detection vagyis átállítod disable-re
2018. febr. 6. 13:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!