Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA San Andreas Multi Player...

GTA San Andreas Multi Player cheats?

Figyelt kérdés
SA:MP Lehet Csalás Kódokat Használni....Ha igen Irjatok Már Párat kössz.....De Ne Ijeneket...(hesoyam) Mert Multi PlayerBen Nem jo ezek....
2010. jún. 6. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ne hackelj!
2010. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kódok nem működnek Multi playerbe ahhoz programot kell letöltened, de szerintem nem éri meg csalni mert ki fogna dobni ahol van admin...
2010. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne csittelj köcsög!!!!
2010. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én ojanokra gondoltam hogy repülőgép stb nem ojan hogy fegyver me gezek
2010. jún. 6. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sikerül pl.: a repülőgép az is cheat-nek minősül, kódot pedig nem tudsz használni, ebből adódik hogy ha valami ehhez hasonlót akarsz azt mind csak csalással tudod meg szerezni aminek nem hiszem, hogy a többi játékos örülne. 2hsz is én voltam.
2010. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rég kezdtem El de Már Értem pl/sf Mg ijen kodok vank bene teleportál emg ezek cska nem tudtam azért akartam de am kösz a bunkásogokat..... nem mindekire vonazkozik
2010. jún. 9. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy szerveren GM vagy akkor az nem számít cheat-nek =D
2010. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
írd be /car és 400-600 ig vannak kocsi kódok de nem mind1 ik szerverre
2013. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!