Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek elfutna a PUBG?

Szerintetek elfutna a PUBG?

Figyelt kérdés

Sziasztok a kérdés hogy ezen a konfigon elmenne a PUBG.


Video vezérlő: Nvidia Quadro 2000

1GB 128 bit DDR5

Grafikus chip sebessége: 625 MHz

Grafikus memória sebessége: 400 MHz

Processzor típus: Quad Core Xeon

Processzor órajel: 3.2 GHz

Processzor paraméterei: Intel® Xeon® Processor W3565 (8M Cache, 3.20 GHz, 4.80 GT/s Intel® QPI)

Processzorok száma: 1 db

RAM típusa: DDR3 ECC

RAM mérete: 12 GB

Windows 7 x64


UI: Lehet-e olyat csinálni hogy pendrive-ra (32gb) ráteszem a steamet már alapból oda patchelem fel a játékokat is és így hordozom? Másik játékkal (League of Legendssel sikerült)


Kérem csak olyan írjon aki tényleg ért hozzá.. Mivel én annyira nem ezért kérek itt segítséget. Köszönöm, szép estét



2018. jan. 28. 00:30
 1/6 semmisemsemisemi válasza:

szervusz, nos google a barátod! Can I Run it PUBG beirod! Helyesen kitöltöd! Majd ki fogja írni a végén hogy sacc hány illetve milyen beállítasokon futna valamint termeszetesen FPS ugyileg is! Remelem tudtam segíteni!


Ui.:egyebkent ha lusta vagy megkeresni :D

[link]

2018. jan. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy 8 éves videokártyával, ami ráadásul munkára van tervezve, képtelenségnek tartom. Azt minimum cserélni kéne hozzá, legalább valami HD 7870-re.
2018. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert a GTA V fullon pici szaggatással megy.... Elfut vagy nem? Nem kioktatást kértem... Manapság az emberek nem tudnak szöveget értelmezni?
2018. jan. 28. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért a GTA 5 gépigénye messze elmarad a PUBG-étól. És mint írod, szaggatás már ott is van. Természetesen az is egy lehetőség, hogy beszerzed a játékot, kipróbálod, és ha nem megy megfelelően, csak utána fejlesztesz hardvert.

Ja, és eszemben sincs kioktatni, csak a kérdésre próbáltam felelni. A pendrive-os dolgot illetően nem tudok nyilatkozni.

2018. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 semmisemsemisemi válasza:
Mi az hogy kioktatás?! Ne viccelj már, segítő szándékkal válaszoltam, neked, nem értelek. Egyébként is GTA V-t Ne hasonlítsd össze a PUBG-vel mert, tök felesleges, GTA V Eléggé jól van optimalizálva, és így gyengébb gépeken is elindul, viszont a PUBG Viszont nincs, így erősebb gépekkel is megbírkózik ! figyelj egy két éves videókártyával, nem biztos hogy elfutna, de MINT MÁR EGYSZER LEÍRTAM, az oldal Linkjét, többet tudnál róla, de mindegy.
2018. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 semmisemsemisemi válasza:
+ Nem mellesleg, a Processzorod eléggé jó a PUBG-hez, Illetve a RAM mérete is, Viszont egy videókártyát még szerezz be, és menni fog, remélem tudtam segíteni további szép napot/estét!
2018. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!