Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot lenne érdemes...

Milyen laptopot lenne érdemes vásárolnom? Milyen legyen a teljesítménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék laptopot venni, de nem értek hozzá. Többen ajánlották az Acer márkát, ezért elsősorban olyan hozzáértők véleményét szeretném kikérni, akiknek volt már Acer laptopjuk. (Természetesen nem zárkózom el más márkáktól sem.)

Nincs sok pénzem rám, maxiumum 150.000 Ft-ot tudok rászánni.

Mindennapi használatra kellene (internet, Youtube, filmezés, Word), játszani nem fogok rajta.

Fontos, hogy legyen rajta elegendő tárhely a képeknek, szöveges dokumentumoknak.

Ragaszkodok a 15,6"-os kijelző mérethez. Fontos lenne, hogy bírja évekig, lehetőleg 4-5 évig (már, ha ez lehetséges egy laptopnál).

Kinéztem pár laptopot, szeretnék véleményt hallani róla, hogy melyik, miért igen/nem.


[link]


[link]


[link]


És lenne még egy fontos kérdésem. Utána olvasgattam pár dolognak, de csak próbálom felfogni, amiket írnak a teljesítmények közötti különbségről.

Érdekelne, hogy szembetűnő-e a különbség egy i3-as és egy i5-ös processzor között.


Valamint van még két gép, ami tetszik. Persze itt a kinézete az, ami megfogott. Tudom, nem ez alapján kell dönteni és nem is ez alapján fogok, csak érdekelne a vélemény ezekről is. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy itt már érzékelném az esetleges "hibákat"...


[link]


[link]


Itt még érdekelne az is, hogy mondjuk az Intel Pentium Quad Core és az i3 processzor között mi a különbség. Érdemes-e Intel Pentium Quad Core processzorral rendelkező laptopot venni vagy maradjak az i3, i5-nél?



Köszönöm a segítő válaszokat! :)

24L



#notebook #Acer #Intel Core i5 #laptop #Intel Pentium Quad Core
2018. jan. 29. 15:22
 1/1 Dongaben ***** válasza:

Üdv!

Amire neked kell a gép, ahhoz az én ajánlatom:

[link]

Felesleges az i5.

RAM-ot, Háttértárat lehet bővíteni garanciavesztés nélkül. Mindenképp oszd ketté a HDD-t telepítéskor. (Rendszer+Háttértár.) Akármit választasz...

2018. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!