Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan játékot...

Ismer valaki olyan játékot mint a Sea of Thieves?

Figyelt kérdés
Konkrétan olyanra gondolok ami van annyira együttműködő és részletes játék mint az. Az tetszik benne hogy egyaránt lehet vizen és szárazföldön közlekedni, meg a játék eléggé open world és ami a legfőbb előnye szerintem, hogy nagyon részletes abból a szempontból hogy az ágyút külön kell tölteni, van berugási lehetőség is és még sorolhatnám. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. jan. 29. 21:13
 1/6 anonim válasza:
assassin's creed black flag
2018. jan. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a probléme hogy ez pont abban hasonlít csak erre a játékra hogy kalózos. Nekem főként az kéne hogy részletes és nagyon multiplayer alapú legyen a játék.
2018. jan. 30. 15:22
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nincs hasonló... Én is sírok miatta... 20k-t ki nem adnék érte (még most). Remelem egyszer lesz tört szerver mint wowbol, amit nagyon szeretek.
2018. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú hír, főleg mert csak win 10-re adják ki :(
2018. febr. 2. 13:34
 5/6 anonim válasza:

Blackwake.

Multiplayer PvP hajózós. Van szárazföldi csata is. Nem MMO de ugyanúgy egy jajón dolgoztok össze a győzelemért. :) Steamen van kb egyharmad áron mint a sea of thieves. Csekkold le.

2018. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ránézek!
2019. ápr. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!