Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem tegnap egy laptop-ot...

Vettem tegnap egy laptop-ot Windows Vista oprendszerrel. Ha felteszem rá a win7-et, akkor ugrott a garancia?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!
2010. jún. 6. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, a gari nem az OS-re szol, hanem a hardware-re. Rateheted a Win7-et siman. Meg kulonben is altalaban van a HDD-n egy particio, ahol rajta van az eloretelepitett OS telepitoje, onnan barmikor vissza tudod tenni a Vistat.


19/F

2010. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz a gyors választ! Ha felteszem a Win7-et, akkor a driverekkel nem lesz gond??
2010. jún. 6. 17:55
 3/4 czibles ***** válasza:

szerintem nem lesz problémád a driverekkel.

csak azt nem értem, hogy akkor miért vettél vistas gépet, ha win7et raksz rá (ami gondolom nem is jogtiszta)? most így fölösbe kidobtál 20-30ezret...

2010. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ráteheted, nem ugrik a gari. A kérdés csak az, hogy miért van szükséged a Win7-re. A service pack-ok után a Vista is teljesen használható lett (én azt használom, mert az én laptopomon is az volt).
2010. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!