Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1024x768 felbontású program...

1024x768 felbontású program kicsinyítése lehetséges valahogy?

Figyelt kérdés
Adott egy szimulátor program, ami 1024x768 felbontásban üzemel. Ezt nem tudom átállítani sehogy, se programon belül, se úgy, hogy a széleket összehúzom. WinXP laptopról van szó, aminek viszont ez az 1024x768 a legnagyobb felbontása. És így nem tudom megfelelően használni a szimulátort, mert a parancssor billentyűzet nincs benne a képben. Esetleg tudna valaki segíteni valami megoldást találni, hogy le tudjam kicsinyíteni a programot?
2018. febr. 2. 11:11
 1/2 anonim válasza:

Segíthetnél azzal, hogy milyen programról van szó.

például ha egy launcheres játék akkor nem tudok segíteni viszont, hogy ha egy parancsikonból, rögtön induló játék (én ezt csak feltételezem, hogy egyáltalán játék) akkor a kezdeti induló felbontását át lehet állítani!

2018. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy CNC vezerlo szimulator program, ami parancsikon megnyitasa utan indul egybol. :)
2018. febr. 3. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!