Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mostani újabb játékoknak...

Mostani újabb játékoknak miért van ilyen hatalmas gépigénye?

Figyelt kérdés
Hogyha kb 5-6 éve nem változott semmit a játékok minősége,én legalábbis úgy vettem észre,kis túlzással 2005-ös játék így nézett ki,de ennek ellenére már kell mondjuk i7-es processzor,16 gb ram GTX 1080 videókártya,ami mind 100 000 Ft.Meg foglal 50 Gb-ot egy játék.
2018. febr. 2. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Részletgazdagabb környezet, kifinomultabb mozgás, távolabbra látás.
2018. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg a nagyfelbontású textúrák sok helyet foglalnak, azért nőtt meg így a játékok mérete. Kb olyan ez mint egy bluray filmnél. Az is elfoglal 50GB-ot a lemezen.
2018. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is, semmi sem nézett ki úgy 2005-ben, mint az AC Origins vagy a SW Battlefront 2. Még két-három éve sem.

Nincs olyan játék, aminek "i7-es processzor,16 gb ram GTX 1080 videókártya" lenne a minimum követelménye. A mai AAA játékok többsége annyira jól van optimalizálva, hogy egy közepes laptopon is remekül fut. Persze az olyan szemeteknek, mint a PUBG vagy ARK, semmilyen hardver sem elég jó. Amúgy megírhatnád, hol kapsz te 100 ezerért GTX 1080-at...

A minőségnek ára van. Én is szeretném, ha az Astrám 4 másodperc alatt gyorsulna százra és 300 lenne a végsebessége, de ilyet csak egy 25 milliós autó tud. A videojáték luxus, még ha ezt sokan nem is hajlandóak beismerni.

2018. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs,az 300 000.
2018. febr. 3. 09:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Még jobb.
2018. febr. 3. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!