Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megvettük a star wars battlefr...

Megvettük a star wars battlefront 2 (2017) játékot. Telepités közben kért tőlünk olyat, hogy adjuk meg a játékos korát mi megadtuk. (13) es online nem engedi játszani a srácot mert 15 a korhatár ilyen mit tudok vele kezdeni kuka a jaték?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

"There's a simple way to let your kids play Battlefront, just sign in to the Xbox One with an Adult xbox live account.


When the child launches Battlefront or any other restricted game, content etc you get a prompt asking who will give permission, you select the adult account and sign in with your password or pass key and then select the option for 'Always' or 'Just this once'.


I did it last night and my kid can now play Battlefront without having to fake is date of birth or leaving him vulnerable to adult content.


[link]


Forrás:


[link]

2018. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ide a rozsdás bökőt, hogy a korhatár fel volt tüntetve a dobozon!
2018. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2: A PEGI (Pan-European Game Information: Egységes Európai Játékinformációs Rendszer) szerint a 2017-es változat 16-os besorolású:

* [link]


ez a hivatalos oldal alján is szerepel:

* [link]


viszont az amerikai oldalon "ESRB Tenn Rating" van:

* [link]


ami 13 éves minimumot ír:

* [link]

és ez az ESRB honlapján is szerepel:

* [link]

2018. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
Én újratelepíteném. És ezúttal legalább 21 -et adnák meg.
2018. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz gáz ha ujra rakom nem fog megzavarozdni a jatekkulcs miatt?
2018. febr. 3. 18:13
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
Nem enged online játszani egy eredetileg Online módra tervezett játékot. Ennél jobban már nem lehet rontani a helyzeten, szóval egy próbát megér.
2018. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azok számára, akik nem értenék #3-as hozzászólásom (ugyanis kaptam ilyen irányú privát üzenetet): a játékoknak - mint a filmeknek is - van korhatár-besorolása

[link]


Játékoknál két rendszer van elterjedve: az amerikai ESRB és az európai PEGI. Míg az előbbi rendszerben 13 éves korhatárú "Teen" kategóriába sorolták be (az erőszakossága miatt), az utóbbiban - mely ránk is érvényes - már szigorúbb 16-os besorolást kapott.

2018. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem én hogy milyen besorolásuk van az oke megvan. A kerdes meg mindig az hogy mit lehet vele kezdeni..
2018. febr. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!