Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG G2 kijelző hiba lenne? A...

LG G2 kijelző hiba lenne? A többi lennt.

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve rendeltem aliexpressről(cégtől) egy LG G2-t,normálisan működött is egy jó pár ideig,de jött a tél,nem volt rajta se tok,se semmi,esőben is nyomkodtam párszor a kijelzőt,aztán a kijelző nem érintkezett és rendeltem egy újat úgyszint aliexpressről,itthol házilag összeraktam,a csavart is pontosan ugyanoda,ahonnan kivettem.Most jól működik,de néha,ritkán mikor videót nézek,(eddig Youtube nál volt ilyen) függőlegesen egy pillanatig megjelennek halvány színes csikok,a fél kijelzőn,aztán eltűnnek.De csak videónézésnél van ilyesmi. Nem jól érintkezne a szalagkábel?Vagy ki kell "sütni"( programmal) a kijelzőt? És a másik kérdés,hogy hogyan védjem meg a kijelzőt? Gondolom esőben nem kellene nyomogni.. Vettem rá szilikontokot,nem tudom,mennyire védi a hidegtől,ha zsebben,kijelzővel befele van.

2018. febr. 3. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!