Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek a bányászat...

Szerintetek a bányászat megbízható? És mennyire valós ez a dolog?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyira valós, hogy a VGA árak az egekben vannak.
2018. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 1 hétben 40%-ot esett az árfolyam. Kb. olyan ez, mint a lottó... [link]
2018. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén hogy én nem örülök a kriptopénz bányászatnak.

Egy éve - fél éve még filozofáltam másokkal azon hogy arra talán jó lenne hogy télen ingyen fütse a házat néhány rig és még az ára is megtérüljön.

De akkor sok dologba nem gondoltam bele és a megemelkedett VGA árak is érintenek (és nem szeretném ha a VGA hiány megfojtaná a játékpiacot).

Nekem VR játékokhoz (is) kellene VGA és fejlesztéshez (szóval mégiscsak muszáj lesz mostanában megvenni csak drágán).

Amit kinéztem azt meg tudnám venni egy havi fizetésem alatt de a havi kiadásaim mellett annyit nem adnék érte amennyiért most vesztegetik.

A kinézett VGA egy GTX 1080Ti:

[link]

A lap alján látható ártörténeten megfigyelhető hogy fél éve még csak 280 ezer forint volt a kártya átlagára (akkor kellett volna vennem de az ötlet csak év vége felé jött).

Most 405 ezer forint a kártya átlagára. Szép...

A többi kártyánál is megfigyelhető hogy az ártörténetük szépen követi a kiriptopénz piac felfutásait. (a bányászok és az őrült kriptopénz fanok szeretik letagadni a kettő közötti összefüggést de ahogy mondani szokták a számok nem hazudnak)

A minimum VGA árak már csökkenést mutatnak az utóbbi pár napban mert lehet hogy a kriptopénz piac idei esésével a bányászok VGA vásárlási hajlandósága is kezd mérséklődni.

Látható hogy a kriptopiactól függ hogy mennyire éri meg a bányászat. Ha nem nagyon akkor a bányászati kedv is alábbhagy.

Szóval elég ingatag talaj a bányászat ha erre voltál kíváncsi.

2018. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!