Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem fejezi be a Funkcióf...

Dallara1986 kérdése:

Miért nem fejezi be a Funkciófrissítést a Windows 10 1709 verziójára?

Figyelt kérdés

#Win101709
2018. febr. 6. 21:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Először is Eredeti a win10 ! a Windows sikeresen letölti a frissítést újra is indítsa a gépet. Mikor újra indult a gép kiírja, hogy az adatok feldolgozása. Ekkor újra indul a gép és ki/be kapcsolgatja a monitort. Egyszer Fekete, egyszer Fehér a kijelző. Mikor fehér akkor kiírja, hogy " Aging... ". És itt is a vége mivel innen nem megy tovább. Szabad hely van bőven pedig csak 20 Gb-ot írt neki. Monitor gond sem lehet mivel HDMI-vel rákötöttem a TV-re és ott is ezt csinálja, csak ott szétkapcsol a TV. 10 órán keresztül hagytam hátha így kell működnie, de úgy sem lett jó.

Főkapcsolóval kikapcsolom és mikor újra indítom a gépet akkor betölti az előző OP rendszert és úgy megy. De kiírja, hogy sikertelen volt a frissítés... és minden kezdődik újra.

Valaki tudna esetleg segíteni benne. Köszönöm

2018. febr. 6. 21:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló gond volt, nekem egy teljes újratelepítés megoldotta.
2018. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem lehetett. Meg próbáltam fel telepíteni a win10-et újra. Az ideiglenes File-okat feltette majd mikor újra indult ugyan azt csinálta. Ki / Be kapcsolt a monitor. Sőt ha belépek a BIOS-ba akkor is kikapcsol
2018. febr. 7. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!