Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani nekem egy...

Tudnátok mondani nekem egy olyan laptopot, amin elfut a Worlf of Tanks mondhatni jó minőségben?

Figyelt kérdés

Nemsokára váltok asztaliról laptopra, de még mielőtt megtenném, egy olyan laptopot szeretnék választani amelyen a World of Tanks elfutna. Ebben a Ti segítségeteket szeretném kérni, tudnátok-e ajánlani akár tapasztalatból, akár sem számomra megfelelő eszközt.


160.000 a legfelsőbb határ, nincs rá nagyobb keret.

A normális, segítőkész válaszokat előre is Köszönöm!



#PC #gépigény #World of Tanks #ezen elfutna a wot #world of tanks laptop #wot laptop
2018. febr. 8. 21:19
 1/5 Vida Sándor ***** válasza:

A lényeg, hogy ne alaplapi videó kártya legyen benne , hanem nvidia vagy ati. Memória legyen legalább 4gb.

[link]

[link]

[link]


Ezek csak így reggel. A wot nagyon grafika igényes.

2018. febr. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent a jo minoseg? 160-ert nem lesz csilivili grafika.
2018. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a csinivili grafika itt a lényeg, hanem hogy ne szagasson mint a kerv@ élet, és tűrhető legyen a játékélmény. Szóval ne legyen minden default.

Igen, tegnap még én is utánna néztem a dolgoknak... és 200 alatt nincs élvezhető Laptop, ami játékokra használható lenne. És az asztalinak egy fokkal jobb a hűtése is.

2018. febr. 9. 15:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, apropó! :3
2018. febr. 9. 15:47
 5/5 Vida Sándor ***** válasza:
Amúgy asztaliban fele annyiért megkapod ugyanazt, és sokkal kényelmesebben játszhatsz vele. Eleve nálam 24" monitor. 40000 volt a videó kártyám, geforce 1050, hd-ban maxon visz mindent 40-60 fps-el úgy, hogy modokkal is megszórtam, Még linuxon is élvezhetően megy. Egy csatám Linuxon pl: https://www.youtube.com/watch?v=u27dKLSV4RI&t=93s
2018. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!