Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Programozói/informatikai...

Programozói/informatikai attitűd keveredhet más emberi jellemzőkkel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mások mivel foglalkoznak programozás, illetve informatikai tevékenységük mellett.


Tehát én pl -úgy hozta a sors- állandóan felújítanom kell a házat. A családomét, anyámét, és ha már így alakult a sajátomat miért ne én csináljam természetesen. Szóval rengeteg munkám van ezzel is és amúgy is, fizikailag leginkább.


Mire végzek este a melókkal, letudnék ülni tanulni egy nyelven programozni, folytatni egy projektet, összerakni egy gépet, akármi, hiába. Nincs erőm estére és ez nagyon lelassítja a fejlődést ebből a szempontból.


Tehát az érdekelne, hogy más emberek is vannak ilyen nehéz helyzetben, vagy aki informatikai attitűddel rendelkezik, az általában mást nem is csinál, csak azzal foglalkozik?


Nem mondom, hogy nem érdekel az építőipar, de nem ilyen melósan képzelem el magam a későbbiekben. A mérnökinfo felé húzódok, van már egy másik diploma amúgy, más területről..


Köszi a válaszokat.


2018. febr. 10. 02:37
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


de bármelyik IT területre igaz...

2018. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mérnökinfo mellett a sport az életem, imádok egészségesen étkezni, kihozni a testemből a maximumot fizikálisan és szellemileg is :)
2018. febr. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!