Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
Somogyi Irén nevű felhasználó kérdése:

A tálcán vannak megnyitott alkalmazások. Azonban ha bármelyiket kiválasztom és az egérrel mennék az asztalra, hogy dolgozzam a kiválasztott alkalmazással, nem tudom elérni a kiválasztott alkalmazást, ha nem teljes méretű az ablak. Miért?

Két héttel ezelőttig még ment, vírus elvileg nincs. Valami beállítás esetleg?

febr. 13. 18:13  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet elérni, hogy ne álljon le automatikusan a gép ha nincs egérmozgatás?
Ki tudna segiteni? Hogyan tudnám beállítani, hogy a számítógépen kiválasztott (Youtubon) filmet az okos tévén (samsung) nézhessem. A Tv-nél van Wifi és össze van kötve a számítógéppel
Hogyan lehet elérni egy file típusú input által kiválasztott fájl tulajdonságait js-ből?
Hogy tudom elérni, hogy facebookon a képeimet csak én, vagy az általam kiválasztott emberek lássák?
HP Pavilon laptopon a Windos 10 a legújabb verziót akarja frissíteni. Elindul, mely órákig tart,99%-ig elér és tovább nem megy. Hogyan lehet elérni, hogy a frissítés lefusson?
Ismertek olyan programot, amit telepítve a névjegyzékhez hasonlóan a csúszkát húzva lehet a telefonon gyorsabban elérni a kiválasztott nevet?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu