Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két gépen lehet többszörös...

Két gépen lehet többszörös regisztráció?

Figyelt kérdés

Húgommal szeretnénk egy online lóneveldén játszani, de korábban ki lettünk tiltva "többszörös regisztráció" miatt.

Egy kicsit segítettünk egymásnak, de szerintem annyira nem, hogy azt higgyék hogy egyedül voltunk és nem ketten.


Na mindegy.


Viszont húgom kapott karácsonyra egy saját laptopot, úgy mennyire valószínű hogy azt hiszik hogy többszörösen regisztráltunk?


2018. febr. 15. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen annak fogja venni, mivel mindketten ugyanarról az IP-címről csatlakoztok az oldalra. Ha korábban ki lettetek tiltva akkor az elvileg még most is él. Ha csak a fiókot tiltották, de újraregisztráltál, akkor arra kell vigyázni hogy a két profilnak ne legyen semmilyen közös tevékenysége.
2018. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hallottam ilyen IP elrejtő programról, azzal lehet? És szabad vagy tilos a használatuk? mert akkor nem használom ha tilos
2018. febr. 15. 21:35
 3/4 Mádár0218 ***** válasza:

Írni kell egy e-mailt hogy engedélyezzék 2 profil regisztrálási lehetőségét, mert van egy tesód és ugyan abban a házban laktok így az ip cím is ugyan az


Máshol így működik

2018. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Helyesen írsz, jó a fogalmazási stílusod és képben is vagy (gondolok itt az IP elrejtésre) de online lóneveldén akarsz játszani XDDD Ezen kiégtem
2018. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!