Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes lenne új házat vennem?...

Érdemes lenne új házat vennem? (többi info lent)

Figyelt kérdés

Konfigépítés előtt állok, de elgondolkodtam a gépházon.

Van egy elég jó kis házam, (pontosabban Thermaltake Tsunami Dream) amit sajnálnék kidobni. Jól is néz ki, és pont el is fér a helyén. Viszont néztem, hogy ez felsőtápos, amiről azt hallottam hogy nem valami jó. Van benne egy csomó ventilátor, pont a táp alatt is van, + van benne fan szabályzó ami szerintem elég jó. Ha szükség akkor természetesen veszek, de ha nem muszáj akkor nem. Kiváncsi lennék a véleményetekre. :)



2018. febr. 16. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rossz lenne, akkor szerinted gyártaná a cég?
2018. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar nem lehet kapni legalább 5-6 éve :D
2018. febr. 16. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A felsotapos eggyetlen baja hogy bentrol a cpu/gpu altal felmelegitett levegot hasznalja, az alsotapos kintrol sziv friss levegot, igy valamivel jobban tutti a tapot.

A jelenlegi hazad elvegzi a dolgat? Akkor nincs mit csereberelni.

2018. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!