Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milrt nincs előlapi hangom?

Milrt nincs előlapi hangom?

Figyelt kérdés
Vettem egy géphzat. Minden jól működik, világitás, előlapi USB, de hang nincs, pedig bedugtam az alaplpba :( valami ötlet?

2018. febr. 17. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Hang van, hangfalrol, de ha rádugom előre a fejhallgatót, nincs hang, hanem ugyan ugy a hangfalból adja a hangot
2018. febr. 17. 19:35
 2/8 anonim válasza:
A legvalószínűbb ok,hogy mindkét eszköz Jack-kel csatlakozik a gépbe,és a rendszer nem tud különbséget tenni közöttük,ezért az alapértelmezett csatlakozóra dugott eszközre küldi a jelet,ami az esetedben a hangfal,ami hátul van. A hangbeállításoknál át tudod állítani az alapértelmezett eszközt. Lesz egy lista,hogy HDMI vagy a 2 Jack vagy valami PCI-os eszköz.Váltogasd a beállításokat....az egyik tuti jó lesz.Csak utána ha már nem használod a fülest,ne felejtsd el visszaállítani.
2018. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de régi gépháznál ez nem volt probléma :( Csak új gépházat vettem, azóta :(
2018. febr. 17. 21:29
 4/8 A kérdező kommentje:
és ez a hang beállítás hol van?
2018. febr. 17. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet AC-97 az előlapi, és az alaplapon már HD Audio csati van. Mondjuk akkor azért nemigen kéne stimmeljen bele (ahol hiányzik pin ott hiányozni kell a lyuknak is, és két szabványban nem ugyanott van ilyen).
2018. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
belemet, de hiányzik belőle 2 pin
2018. febr. 17. 22:08
 7/8 A kérdező kommentje:
a BIOSBan átálítottam AC97 re az előlapit, működött egy kis ideig, aztán awindows fel se m ismeri ha rádugom a fejhallgatót
2018. febr. 17. 22:09
 8/8 A kérdező kommentje:
na, a windows 7 es Hang driver miatt nem működött, mostmár felismeri a gép, de azt írja letiltva, mit csináljak?
2018. febr. 17. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!