Komolyan ez mi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez egy kicsit hosszabb kérdés lesz,szoval elore is köszi ,hogy elolvasod. Volt nekem egy billentyűzetem ami tok randomba (talan jatek kozbe) elkezdett olyan hangot adni mintha ki-be dugogatnam az Usb portbol. Aztan megprobaltam a regebbi szinten usb-s billentyűzetemmel amivel nem volt semmi baj,de már szét van elég rendesen ezért úgy gondoltam hogy veszek egy másikat. Vettem is és az is ugyan azt csinalta mint az előző (ki-be dugogatnam,es nem is megy ilyenkor) ezert kidobtam psr ezer forintot az ablakon DE!! Nem is ez a lényeg. Beletorodtem hogy marad a regi torott billentyűzet(nem erdekelt annyira. De a mai nap elkezdte csinalni ezt az egeremmel is (most a billentyűzetnek nem volt baja ,eddig az egernek volt). Most ez megis mi a franc lehet? A gepet msr vagy 5x ujratettem , alaplapbol is kivettem az elemet a biosresi miatt. Azt vettem eszre hogy akkor kezdi el amikor(most pl a Pubg-t elkezdtdm jatszani) ha kilepek a jatekbol akkor semmi baja.utana olvastam, hogy megis mi lehet olvastam azt ha megnő a gep fogyasztása akkor az usb-ket leallitja,de ezeket mindegcsinaltam es igy is szar.... mi lehet a baj? Keves a tap? 450w chieftec,gtx 1060 3gb,i5 4570 (azert irtam le,mert ha valaki nagy májer akkor lehet hogy leszűr valamit..) előre is Köszönö. Egy reménytelen gamer:)

2018. febr. 23. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A szűk keresztmetszetnek az USB port tűnik.

Vagy az romlott el vagy az alaplap vagy valóban letiltja mert nem elég a táp.

2018. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De eddig nem csinálta ezt. Akkor az alaplap kehta hibas?
2018. febr. 23. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!