Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Videókártya,...

Mi lehet a baj? Videókártya, monitor vagy kábel?

Figyelt kérdés
A lényeg: A gépemhez csatlakoztatni akartam a monitort. A képernyőn vízszintes csíkok jelentek meg. Kicseréltem a kábelt, a csíkok maradtak, ezután a monitort cseréltem ki így a csíkok eltűntek. Megijedtem, hogy tönkrement a monitorom így a monitort gyorsan csatlakoztattam egy másik géphez, hogy ellenőrizzem. Ott nem voltak ott a csíkok. Valakinek valami tippje, hogy mi lehet ez és hogyan lehet megoldani?

2018. febr. 24. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg több csatlakozón keresztül próbáltad, vagy csak az egyiken?

Nekem is egy régi monitorom van, új configom lett, így a digitális csatit használom (DVI-D), eddig ezt nem igen használtam, és nekem is csíkozódik. Ilyenkor a monitoron nyomok egy INPUT-ot, és kiválasztom az AUTO-t, ilyenkor "pislog" egyet a monitor, és jó lesz.

2018. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!