Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 CD-s filmet hogyan lehet 1...

2 CD-s filmet hogyan lehet 1 CD-re összefűzni? (program)

Figyelt kérdés
Van egy pár filmem, ami 2 CD méretű. Az egyiket DVD lejátszón megnéztem, és amikor az elsőn végigmegy a játékidő van kb. 1 másodpercnyi szünet, aztán indul az ún. CD 2. Az érdekelne, hogyan tudnám a 2 CD-s filmet 1 CD-re összefűzni? (remélem jól fejeztem ki magam) Az összefűzéshez milyen programot ajánlotok? (még eddig nem csináltam azért kérdem)

#film #cd összefűzés
2018. febr. 25. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Total Commander esetleg.
2018. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Total Commander: NEM.

Valami egyszerű videószerkesztővel. Pl. Avidemux

Legegyszerűbb letölteni egyben. Jobb lenne a minőség is, ezek a "2 CD-s" cuccok jó régiek lehetnek.

2018. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
AviDemux, első CD betölt majd "hozzáfűz" paranccsal a másikat is és mented ebben a formában.
2018. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. A 2 CD-s filmek xvid/avi minőségűek, konkrétan a Batman-filmekről van (a Tim Burton féle Denevérember és a Batman visszatér).
2018. márc. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!