Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy be a képernyőm...

Iq fighter2 kérdése:

Miért fagy be a képernyőm ryzen 3 1200 alatt?

Figyelt kérdés

Chipset drivereket telepítettem, Biost frissítettem, semmi olyan nem fut a háttérben aminek nem kellene. Nincs overclockolva, gpu: saphire radeon rx 550 gddr5 4gb, cpu: ryzen 3 1200, 4 gb ddr4 ram, asrock a320m alaplap.

Még windows10 ből is a legújabb verzió van rajta, tudom én hogy finnyás a ryzen de már egyszerűen nincs ötletem, használhatatlan így az egész hogy 20 percenként megmerevedik a gép és semmire nem reagál, újra indításra csak. Terheltem mindent cput,hddt,ramot,gput, és nem hinném hogy hardveres a probléma. Akármilyen tutorialt, help videót nézek nem tudom meg oldani. Mi lehet a probléma?


2018. febr. 25. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mar millioszor leirtam,de leirom megegyszer...

4Gb ramos gepet minek terheltek Win10-el?

Windows 7 sokkal egyszerubb es kisebbek az igenyei.

2018. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Haver,az alaplap csak win10et támogat, mást nem
2018. febr. 26. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Gratulalok annak aki osszerakta,ha igy vetted akkor neked,hogy kepes voltal penzt kiadni erte...
2018. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom nagyon érthetsz hozzá
2018. febr. 26. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tettel fel ide kerdest es a te geped hasznalhatatlan es vacakol...
2018. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te meg idehányod hogy milliószor mondod el. Én azt honnan tudjam? Segítséget kértem nem mutogatást
2018. febr. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!