Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha újra telepítem a windowst...

Ha újra telepítem a windowst akkor lehet úgy hogy az egyik particióhoz ne is nyúljon hozza? Mármint ne töröljön róla le semmit?

Figyelt kérdés
A gépem amikor bekapcsolom azt írja ki missing operation system igy gondoltam újra rakom viszont a fájlok amik a D meghajtón vannak azokat szeretném megtartani, a windows fájlok a C meghajtón vannak. minden más program, meg filmek, képek a D-n vannak. Lehetséges hogy újra telepítés után azok megmaradjanak, ne torlodjenek?

2018. febr. 27. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha a C-re telepítesz, az nem érinti a D-n található fájlokat.
2018. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A számítógép parancsokat hajt végre, mivel nem mesterséges intelligencia hanem egy gép. A parancsokat a felhasználó adja ki. Ha a telepítés során nem választod ki a törlés/formázás lehetőségét a D meghajtóra, akkor nem fog hozzányúlni a telepítő sem. Az is csak azt csinálja amit te megadsz neki.
2018. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A "minden más program" esetleg nem indul majd el, mert nem lesznek a rendszerbe beregisztrálva.

A Steam például tudja kezelni ezt. Újratelepíted a klienst, ezután ugyanazt a D-n lévő mappát adod meg a játékok helyének, fel fogja ismerni őket.

2018. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A számítógép a windows telepíti adathordozójáról indult el. Távolítsa el a telepítő adathordozót és indítsa újra a számítógépet hogy a windows szokásos módon indulhasson el.

1. nincs semmilyen adathordozó a gépben

2. el sem indul a windows ez a baj

Ilyenkor mi a teendő?

2018. febr. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!