Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PSN bejelentkezési gond, mi...

HátÉnKiMás kérdése:

PSN bejelentkezési gond, mi lehet a hiba? (PS4)

Figyelt kérdés

Tegnap megváltoztattam a jelszavam psn-en(közben be volt kapcsolva a ps, ment is egy játék közben) sikeresen megváltoztattam, kiléptem a játékból át egy másikba, csak az új jelszavam kellett beírni és működött is minden tovább. Viszont ma ahogy ki lett kapcsolva a ps ezúttal nem jelentkezett be magától, sőt még a jelszavam sem engedte beírni úgy, mint tegnap csak annyit írt, h frissítsem a jelszavam, küld is egy linket e-mailben(próbáltam laptoprol, telóról is többször) és mikor rámegyek csak annyit írt: The connection to the server timed out"

Az internetkapcsolattal semmi gond ez 100%, másik felhasználóval enged játszani is, minden.

Valakivel történt ugyanez? Bármi tanács?

Előre is köszi



2018. márc. 1. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem Xboxnal volt hasonlo,torold le a profilod a konzolrol es toltsd le ujra (nemtudom van e ilyen Ps-en ,de Xboxon ez megoldotta)
2018. márc. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!