Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bezártam a FONTOS! A feladatke...

Bezártam a FONTOS! A feladatkezelőben a windows intézőt, az asztalról eltűnt az összes ikon, a tálca is eltűnt, hogy lehet visszaállítani mindent?

Figyelt kérdés
Próbàlkoztam már a Ctrl+G-vel (valaki azt tanácsolta), de nem müködik kb. semmilyen billenytyűzet opció

2018. márc. 3. 08:35
 1/6 Derwer ***** válasza:
100%

Restart a gépen.

Vagy

WIN+R » explorer.exe » enter

2018. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam, de ugyan olyan, mimt volt. A Win+G sem mukodik
2018. márc. 3. 10:57
 3/6 A kérdező kommentje:
R* bocsi..
2018. márc. 3. 10:57
 4/6 AntZ ***** válasza:

Windows 10 van a gépen? Akkor csökkentett módban, rendszergazdai parancssorba (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-ot:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet. Minden egyes hibajavító parancsnak hiba nélkül le kell futnia, vagy ha talál valami hibát, akkor azt megjavítja. Ha hibaüzenettel leáll valamelyik, akkor ott csak az újratelepítés fog segíteni.

Ha w8.1 van a gépen, akkor nem kell a csökkentett mód.

2018. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Windows 7-em van
2018. márc. 3. 19:22
 6/6 AntZ ***** válasza:

Akkor csak rendszergazdai parancssorba:

sfc /scannow

vagy a windows fixit:

[link]

2018. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!