Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A fülhallgatóm borítása egy...

A fülhallgatóm borítása egy helyen megtört. Ha zsugorcsövet tennék rá akkor egyben tudnám tartani a füles kábelét?

Figyelt kérdés
Nem a Jacknél tört meg

2018. márc. 4. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Rakj rá többet.


Egyébként, kivágni a törött részt, majd összesodorni a kábelt (gumin belüli részét) nem tudod? (Vagy forrasztani, ha vastagabb...)

2018. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vékony a kábel,de nem akarok ilyenekkel babrálni,mert nagyon kétbalkezes vagyok ilyenekhez és ha meglehet oldani egyszerűbben ugy hogy csak rápakolok valamit azt ráolvasztom akkor inkább ugy csinálom(nagyon nagyon nem vagyok jó semmi forrasztásban és fizikai munkákban)
2018. márc. 4. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen.
2018. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

Azt írod a fülhallgató borítása megtört.


Nem a vezeték tört meg?

2018. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem.Csak rajta a borítás,ami amugy nem tul gyenge,csak sokat lett használva.És szeretném megelőzni hogy mondjuk a borítás több helyen elgyengüljön vagy akármi.És még valami.Itthon egy szimpla öngyújtóval ezt tudom megfelelő módon kivitelezni?
2018. márc. 4. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!