Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom egyszerűen...

Hogyan tudom egyszerűen eltüntetni a vízjelet az asztalról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Telepítve lett a win10 a laptopomra,de mivel nem vettem meg így kinn a vízjel az asztalon ami zavar. Tegnap utána olvastam és egy programmal sikerült eltüntetnem,de ma ahogy bekapcsoltam a laptopot megint ott volt. Valaki tudna nekem segíteni ebben? Ha valaki segíteni próbál légyszi vegye figyelembe,hogy lány vagyok és nem vagyok egy műszaki zseni. Köszi előre is :)

2018. márc. 5. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, esetleg ved meg? Vagy ragaszd le egy matricával :)
2018. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
72%

„...egy programmal sikerült eltüntetnem, de ma ahogy bekapcsoltam a laptopot, megint ott volt.”


Hát igen, a régi nóta: Pinokkiót sem a jogtalan Windows-használat bosszantotta, hanem a Szóló Tücsök, aki erre figyelmeztette. De hiába csapta agyon kalapáccsal, a tücsök lelke is visszatért...


Használd inkább valamelyik ingyenes linux-disztribúciót, az garantáltan nem fog kötözködni, nem is lesz rá oka. A hímsoviniszta nézeteidet meg ne hirdesd ilyen kendőzetlenül, mert kigolyóznak minden polkorrekt társaságból.

2018. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AntZ ***** válasza:

Ezzel:

[link]

2018. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!