Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet helyreállítani egy...

Jozsoo kérdése:

Hogy lehet helyreállítani egy g-mail fiókot, melyet már régóta nem használtam? Nem tudom a jelszót sem és az elfelejtett jelszó lehetőséggel sem sikerül, mert az akkoriban megadott telefonszám már nem él.

Figyelt kérdés
A fiók még aktív, mert az oda küldött levelek megérkeznek, nem jön hibajelzés.A google-val, hogy lehet felvenni a kapcsolatot ilyen esetben?

2018. márc. 5. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Belépésnél felajánl egyéb lehetőséget is.

Ha az utolsó jelszót tudod, tudod hogy kb. mikor készült a fiók, valamint az utolsó telefonszámot is tudod, akkor leht esély...

2018. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Talán itt (?)

2018. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt. Levelet küldtem ugyan, de semmi módom nem sikerült helyreállítanom.
2018. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!