Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steamen egy játékkártya szett...

Steamen egy játékkártya szett megszerezhető újra?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha van egy játék amivel játszok, akkor ugye lehet szerezni vele kártyákat.

Ezeket csak egyszer lehet megszerezni? Vagy újbóli végigjátszással is feloldhatók újra?



2018. márc. 8. 02:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Steamen belül ha rámész felül a nevedre, majd kiválasztod lentről a második opciót, ami a kártyák, akkor ott mutatja, hogy mennyi kártyát szereztél eddig és még mennyit szerezhetsz. Miután az összes ingyenes kártyát megkaptad, a játék nem dob többet. Random kártya csomagokat kaphatsz, de az eléggé ritka. Én kb 1-3 hónaponta kapok 1 csomagot.
2018. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ohh értem köszi.

Csak volt olyan kártyám ami valamiért 2x volt meg.

És volt már egy pár cuccom és kiszórtam őket. De akkor a kitűzőhöz gondolom vásárolhatom vissza :)

Ment a zöld!

2018. márc. 8. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!