Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gigabyte ga eg41mft us2h...

Gigabyte ga eg41mft us2h alaplapom van amilga 775 foglalatu, tudok találni windows10 es drivereket?

Figyelt kérdés

Szoval ez a alaplapoom lenne eddig eindows 7 meg 8.1 et használtam amik műkődtek is mármint ugyértve hogy ha felraktam a rendszet akkor volt hang meg minden szükséges chipset fentvolt , a motherboadrol ahol az alaplapom gyyártói oldalárol tudtam letölteni. De a napokban akkartam volna windows10 et használni igaz ezt nem én raktam fel egy barátom felrakta a windows7 es audio drivert vagy is a

hd audio Realteket ő azt monta adot hanot igaz akkor a ő hanszoroja volt rá kötve de nekem itthon nem adot vagy én voltam béne vagy a hangszorom jack bemeneteteit nem jol raktam be pasz nem tudom de az alaplapomhoz van windows10 es is ? Ha igen egy liket kaphatnék ? Amásik gond ami jelentkezet az a internet , mobilnetem van telenoros , ezt egy huawei wifis hordozható routerel használom amit felismert a win10 de a internet kapcsolatot nem , a hálozati ikonál sárga felkiáltó jel volt ami hibára utal , ha be is mentem a menübe akkor olyat is írt kiemelve feketén hogy nincs ellegendő adatforgalmam és ezzért nem tud internet kapcsolatot létesiteni pedig korláttlan netem van meg volt bőven adatkeretem , nem értem mért irta ezt a win10 ? Probáltam a 30 as mobilnetemet is amo mobilon van és megosztottam usb megosztásal az asztali gépemhez , és érdekes modon műkődőtt a internet de előtte azt a lehetőséget kinálta fel a rendszer hogy állítcsak be hogy forgalmí díjas kapcsolatba legyek és igy ment a net , csak hogy nekem a telenoros internetről kellet volna a net mivel ezt használom a asztali gépemen és itt nem ment , a hálozati menüben azzonbelül valamelyik almenüben megtaláltam a forgalmi díjas kapcsolat beállítását arra is állitotam de vissza ment kikapcsolt állapotba vagy is nem tudta a rendszer elmenteni forgalmi díjas beállitásra ez mittől lehet ? Ha a wifi routerem csatlakoztatam a géphez usb porton keresztül akkor itt a grendszer nem kinálta fel álícsam be forgalmi díjas kapcsolatként nem értem mért a mobiltelomon meg ment a net. Anyit tudok mondta a barátom nem talált lan drivert ami jó lenne windows10 hez de lehet akkor e miatt nem lett internet kapcsolat ? lan drivert is tudna nekem valaki találniami jó win10 hez ?

Vagy más is már szenvedet windows10 alatt mobilnet kapcsolatal ? sok forumon olvsstam inkább a vezetékes netet szereti , erről mit gondoltok ?


2018. márc. 8. 09:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!