Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Átrakni a gépemre USB nélkül?

Átrakni a gépemre USB nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A telefonomról akarok átrakni képeket és videokat a gépemre. Ezt eddig USB kábellel tettem. Igen ám csak az én kábelem ami alapból volt a telefonomhoz megtört benne valami tehát már használhatatlan. Ezért most az anyáét használom ami elég régi de töltésre kiváló csak a gépre nem ír ki csatlakozást tehát nem tudok semmit átrakni. Lehetséges valahogy USB nélkül átrakni a fotokat? A válaszokat előre is köszönöm :)

2018. márc. 10. 14:10
 1/9 lali51 ***** válasza:

Telefon - felhő - gép.



-

2018. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah, ahogy az első hozzászóló mondta: Rakd fel valamelyik felhős szolgáltató kliensét, ami támogatja a képek szinkronizálását a felhőbe és utána le tudod húzni a gépedre őket. Pl. Google Photos, Microsoft OneDrive, mega.nz
2018. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Mega 50GB-ot ad és elég egyszerű használni a kliensét, szóval én azt tudom ajánlani.

...vagy felakhatod az ES file explorert és elindítod rajta a wifi megosztást, így közvetlenül a telefon mappáit tudod tallózni a számítógépen.

2018. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minek harmadik fel szolgaltatasa, amikor az Android alapbol tartalmaz mindent, ami ehhez kell?


Google photos tartalmaz automatikus felhobe-mentesi lehetoseget, csak be kell kapcsolni, es megvarni mig felszinkronizal. Lehetoleg wifi-n... Utana mar csak egy bongeszo kell a szamitogepen, ahol megnyitod a photos.google.com-ot, bejelentkezel, es tadaaa, maris ott van minden keped, csak le kell toltened.

2018. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ajánlottam a Google Photos-t, de ott csak akkor korlátlan a tárhely, ha engeded, hogy lekonvertálja a fájlok méretét, egyébként alapból olyan 14 giga körül volt a használható hely (nem emlékszem pontosan, egy éve váltottam ios-re, illetve az LG alapból adott plusz 100GB tárhelyet).
2018. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolók megoldása nyilván sokkal egyszerűbb és praktikusabb is, de mint lehetőség még mindig ott van, hogy USB-s Bluetooth adapterrel vidd át a dolgaidat. Én úgy tartom, hogy nem árt egy ilyen cucc, több esetben is használható, és max. ezer forint...
2018. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másik lehetőség: Bluetooth.
2018. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: bluetooth-on masolni, adott esetben tobbszaz megabyte-ot? Az elmeleti maximum 25Mbit/s, ez kb. vakuumban es a Foldtol 36000 kilometerre, napszel-arnyekban valosithato meg.


Raadasul asztali gepben a legritkabb esetben van bt adapter, ergo venni kell - de akkor mar inkabb veszek 500-ert egy mukodo USB kabelt...

2018. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 coopper ***** válasza:

Szia.


Használhatsz valamilyen "wifi file transfer" progrmot, aminek a segitségével vagy webes felületen vagy FTP-s felületen tudsz a telódhoz csatlakozni (ehhez csak annyi kell hogy a gép és a telefon ugyanazon a hálózat legyen). Ezt javaslom : [link]


A fenti app FTP szervert készit a telefonodból arra az időre mig fut az app, A számitógépedről egy FTP kliensel tudsz a telefonodra csatlakozni az app által magadott adatok alapján (ip cim:port szám) FTP kliens lehet pl. a Total commander is, de van egy csomó másik.


Sok sikert.

üdv.

2018. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!