Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet beállítani, hogy...

Hogy lehet beállítani, hogy amikor egyik mappából a másikba másolok képeket, ne kivágja, ergo csak a második mappában szerepeljen, hanem tényleg másolja, és egy példány megmaradjon az eredeti mappában?

Figyelt kérdés
Valahol tuti be lehet állítani, de nem találom, hogy hol kell azt beállítani, hogy úgy lehessen másolni mint amikor pl. pendrájvra vagy telefonra vagy bárhova máshova másol az ember, hogy megduplázza a képet és csak az egyiket vigye át... (Remélem érthetően írtam le) Előre is köszi bárkinek, aki segít^^

2018. márc. 12. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kivágni/áthelyezni kéne, hanem másolni...
2018. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, rájöttem, rosszul fogalmaztam, szóval nem billentyűkkel, hanem áthúzogatással egyik mappából a másikba. Ha ez nem megoldható akkor csinálom simán Ctrl+C-vel, csak az érdekelne, hogy át lehet-e állítani, hogy amikor a kijelölt képeket áthúzom, akkor csak másolja, ne áthelyezze.
2018. márc. 12. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azonos partíción van a két tartalom akkor kivág, ha eltérőn akkor másol húzáskor.
2018. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:
Közben nyomd a Ctrl billentyűt. Azt hiszem, Windowsban az is működik, hogy jobb gombbal húzod át, utána a beugró menüben megnyomod a „Másolás ide” menüpontot.
2018. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:
+ Ha sokat másolgatsz, érdemes kétablakos fájlkezelőt használnod (legismertebb a Total Commander, de hasonló az ingyenes Double Commander, Free Commander, stb.). Kijelölés után az F5 billentyűvel másolhatod át az egyik ablakból a másikba (sima átvitel F6).
2018. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!