Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 edition minecraft?

Windows 10 edition minecraft?

Figyelt kérdés
szaisztok vettem win 10 ed.s minecraftot,es nem neztem,hogy nem javas,es nagyon zavar engem,hogy nem javas,nem lehet valahogy kicserelni javasra? vissszacserelni nem akarom mar,mert kodos volt pls segitsetek ???

#Minecraft #windows 10 e. no java e.
2018. márc. 13. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a kulonbseg?..

Ha visszacserelni nem akarod ,akkor hogy akarod kicserelni?

2018. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 he84 ***** válasza:
Ha nem Java-s, de mégis fontosabb számodra a sima PC-s verziónál, akkor nyilván tartsd meg és használd a Windows 10 Edition-t. Ha pedig nem ér annyit, akkor cseréld vissza a sima PC-s verzióra. Ilyen egyszerű. Nincs mindig 3. lehetőség, mint például ennél. A Windows 10 Edition némiképp más pár dologban a sima PC-shez képest. Bár nem értem mi bajod a Java-val. Az csupán segít működni a sima PC-s verziónak, a nagy része elvileg abban van megírva.
2018. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, nem néztél utána.. Ha a Javast vetted volna meg akkor win10-est is kaptál volna mekllé. Ennyi idő után szerintem nem fogod vissza kapni az árát. Játssz win10-essel, az is olyan mint a javás, minden benne van, sőt optimalizáltabb is.
2018. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 he84 ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy olyan a Windows 10-es, mint a Java-s. Az tény, hogy sok dologban hasonlítanak, de ettől még néhány dologban eltérnek. Az viszont igaz, hogy elvileg optimalizáltabb.
2018. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!